Herkesin İyi Bi’ Ajans’a İhtiyacı Var!

Ajans Kelimesinin Anlamında Ne Varsa!

Mağaza vitrininden, dijital vitrine…
Broşürden, internet reklamcılığına…
Herkesin gördüğü reklama değil, doğru kişilere reklamın ulaşımı…
Fotoğraftan, animasyona…

Yeni nesil sosyal medya ajansı…

Bizimle İletişime Geç!

Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüz medyasında pazarlama ve reklam çoktan sosyal mecralarda yerini aldı. Çağın gerisinde kalmayın, hedef kitlenize doğrudan ulaşarak müşteri memnuniyetini hızlı bir takiple netleştirin!
Sosyal medya kanalları birbirinden farklılık göstermekte olup, birlikte uygulanan yönetimsel farklılıklarla daha net ve ulaşılabilir sonuçlara ulaşmamızı sağlıyorlar.
Öncelikle sizlerin fikirlerini alıyoruz, yaptığınız işi anlamak adına çalışma ortamlarınızı ziyaret ediyor ve size uygun pratik,hızlı ve kolay sonuç alınabilecek sosyal medya çözümleri üretiyoruz.
Facebook, Twitter, Pinterest, Instagram ve Youtube gibi popüler sosyal medya uygulamalarında en iyi sonucu almanız için çalışmalar yapıyoruz.

Web Tasarım

Müşterilere en kolay, en hızlı, en ucuz yol ile ulaşabileceğiniz mecradır web sitesi.
İşletmenizin iç dizaynı gibi düşünebilirsiniz, web siteniz ne kadar hızlı ve başarılı olur ise müşterilerinizin izlenimi de o kadar net olur.
Verdiğiniz hizmeti doğru ve özgün cümlelerle anlatarak, doğru kişilere ulaşmanızı sağlıyoruz. Müşterilerinizin %70’i artık mobil olarak size ulaşır, kullandığınız temaların responsive olması web site görünümünüzün bozulmamasını sağlar. Tüm cihazlarda erişime açık olursunuz.
Kullanılan Tema’larda ziyaretçi trafiğinizi görüntüleyebilir, ziyaretçilerin size nereden nasıl ulaştığını görüntüleyebilirsiniz.
Optimize edilmiş tasarımla ve doğru kelimelerle sizi anlatıp hikayenizin bir parçası oluyoruz….

Kurumsal Kimlik

Logo işletmenizin en özgün parçasıdır. Cümleler birbirine yakın olur ama logonuz asla benzersiz olmalıdır. İnsanlar sizi logonuzla tanırlar, yıllar geçtikçe firmalar logolarını yenilemeye başlar ve hep bir önceki logodan esinlenip hareket ederler küp olan bir logo üçgen şekilde kullanılamaz veya yazı fontları yakın fontlar tercih edilir… İlk logonuzu tercih ederken sıradan bir şey düşünmenizi asla beklemeyiz…
Logonuzun ardından kurumsal kimlik tasarımlarınızdan firmanızın grafik tasarım talepleri doğrultusunda hızlı destek ve anında çözüm önerilerimizle en iyisine ulaşmanızı sağlıyoruz.
Katalog & Dergi Tasarımı, Broşür & Flyer Tasarımı, Kitap & Dergi Kapak Tasarımı. Bunun dışında Antetli kağıt, Kartvizit, Fatura, İrsaliye ve Matbuu Evrakların Tasarımlarında da size destek veriyoruz.

Fotoğraf Çekimi

Birbirinden farklı kareleri geniş ekipman desteğimizle tamamlıyoruz. Profesyonel hizmet veren ekibimizle ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda en iyisine ulaşmanızı sağlıyoruz.
Gördüğünüz fotoğrafı asla unutmazsınız, çektiğimiz kareler ile unutlmayacak bir iz bırakmak isterseniz bize ulaşın!
Ürün Fotoğrafçılığı, Mankenli Fotoğraf Çekimi, Kurumsal Çalışma Alanı Çekimi, Konsept Fotoğraf Çekimi, Katalog Çekimi, Dekupe & Retouch.

Özel Gün Etkinlikleri

En Özel Anınızda Yanınızdayız!

Kişiye Özel Alanlar!

Organizasyon Hizmetleri!